SIEDLCE: MOK Summer Music Festival 2020

kultura Skwer przy fontannie, ul. Pułaskiego 6

opr. ŁP

Opublikowano: 6 sierpnia 2020 11:25 | Aktualizacja: 6 sierpnia 2020 11:26

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy Fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival odbędzie się aż siedem koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą. Na drugi koncert zapraszamy 9 sierpnia!

 

The Rolling Stones Tribute – koncert zespołu Tumblin’ Flash

9 sierpnia  (niedziela), godz. 19:00

 

Tumblin’ Flash to zespół doświadczonych muzyków, który postawił sobie za cel możliwie wierne przybliżenie muzyki i niezwykłej charyzmy scenicznej The Rolling Stones – grupy, która ukształtowała współczesne oblicze popkultury. Przeboje takie jak: (I Can’t Get No) Satisfaction, Angie, Brown Sugar, Jumpin’ Jack Flash czy You Can’t Always Get What You Want na dobre weszły do kanonu muzyki rockowej.

 

Tumblin’ Flash to jedyna w Polsce grupa, która oferuje Państwu koncert zawierający wszystkie największe hity The Rolling Stones, wykonywane z największą starannością o zachowanie zgodności z oryginałem. Kostiumy, ruchy sceniczne, instrumenty muzyczne – wszystko to wierne niepowtarzalnemu wizerunkowi Micka Jaggera, Keitha Richardsa i spółki.

 

Kolejne koncerty MOK Summer Music Festival 2020:

 

Koncert zespołu Wolni Jak Motyle

 

13 sierpnia  (czwartek), godz. 19:00

 

Republika Tribute – koncert zespołu Latające Talerze

 

16 sierpnia (niedziela), godz. 19:00

 

Koncert zespołu B6

 

20 sierpnia (czwartek), godz. 19:00

 

Koncert zespołu Barfly Akustik

 

27 sierpnia  (czwartek), godz. 19:00

 

Piosenka Poetycka Klasycznie – koncert Grupy Piosenki Poetyckiej i Kwartetu Smyczkowego Aleksandria

 

30 sierpnia   (niedziela), godz. 19:00

 

Podczas koncertów obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.