Reklama

Leszek Stanek: Najbardziej wystrzałowa impreza w moim życiu to moja osiemnastka

Opublikowano: czw, 2 lis 2017 09:00
Autor:

Leszek Stanek: Najbardziej wystrzałowa impreza w moim życiu to moja osiemnastka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura 10. i 18. urodziny to najlepsze imprezy, na jakich bawił się aktor. W pamięć zapadła mu zwłaszcza osiemnastka – jako pierwsza prawdziwie dorosła impreza w jego życiu.

Leszek Stanek ma za sobą wiele imprez, zarówno tych oficjalnych, show-biznesowych, jak i prywatnych, podczas których bawił się wyłącznie w gronie przyjaciół. Tancerz jest zdania, że każda z nich była warta zapamiętania, zawsze bowiem można znaleźć pozytywne aspekty sytuacji, jak i jej mniej przyjemne strony.

– Do każdej imprezy można się doczepić i w każdej imprezie znaleźć coś, co warto zapamiętać, o ile się pamięta mówi Leszek Stanek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Są jednak imprezy, które szczególnie zapadły artyście w pamięć. Za najbardziej wystrzałową zabawę uważa imprezę zorganizowaną z okazji ukończenia 18 roku życia. Była to zarazem pierwsza prawdziwie dorosła zabawa w jego życiu.

–  Wtedy człowiek jest już przecież taki dorosły, zaczyna pić mocny alkohol bez popicia, wszyscy wiemy, jak to się później kończy, kolorowo, wystrzałowo –  mówi Leszek Stanek.

Tancerz miło wspomina również świętowanie swoich 10. urodzin. Bawił się wówczas wyłącznie w towarzystwie kilku kolegów, zgodnie ze zwyczajem dziecięce imprezy organizowało się bowiem z podziałem na płcie dziewczęta i chłopcy bawili się oddzielnie.

– Przyszło kilku kolegów i pamiętam, jak mama musiała zdrapywać pomidory z sufitu. Też była to wystrzałowa impreza –  mówi Leszek Stanek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE