Koncert Laureatów XXIII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2018

kultura MOK w Siedlcach zaprasza na Koncert Laureatów XXIII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2018.

Joanna Mikołajczuk

Opublikowano: 7 czerwca 2018 09:02 | Aktualizacja: 7 czerwca 2018 09:02

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 czerwca 2018 roku o godzinie 15:00 w Amfiteatrze MOK, ul. Wiszniewskiego. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Na przełomie kwietnia i maja 2018 roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprosił dzieci i młodzież z miejskich placówek oświatowych do wzięcia udziału w XXIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2018. Była to znakomita okazja dla uzdolnionej młodzieży na wymianę doświadczeń i pomysłów, zaprezentowania swojego dorobku artystycznego, popularyzacji swojej twórczości w dziedzinach: plastyki, piosenki, literatury, tańca i teatru.

10 czerwca organizatorzy zapraszają wszystkich do Amfiteatru na Koncert Laureatów, podczas którego wystąpią zdobywcy I, II i III miejsc w kategoriach śpiew i taniec, a wszyscy nagrodzeni otrzymają statuetki i dyplomy.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.