Reklama

Reklama

UPH będzie współpracował z Gminą Zbuczyn

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KK

UPH będzie współpracował z Gminą Zbuczyn - Zdjęcie główne

Podpisanie umowy nastąpiło w rektoracie | foto KK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Dzieje się wokół Siedlec 11 października prof. dr hab. Mirosław Minkina, rektor UPH oraz Hubert Pasiak, wójt Gminy Zbuczyn podpisali porozumienie o współpracy w zakresie organizacji i prowadzenia wspólnych przedsięwzięć naukowych, edukacyjnych, popularyzatorskich, kulturalnych i prospołecznych.

Reklama

Rektor Uniwersytetu oraz Wójt Gminy Zbuczyn podkreślili znaczenie obecności uniwersytetu w środowisku lokalnym, współpracy z placówkami oświatowymi, a także potrzebę współdziałania w zakresie aktywizacji społeczności lokalnych i inicjowania współpracy z organizacjami pozarządowymi. Strony zapowiedziały wspólne inicjatywy na rzecz pozyskiwanie środków finansowanych, zarówno ze źródeł krajowych jak i zagranicznych.

Rektor zapewnił, że „Gmina Zbuczyn od dawna jest obecna w życiu Uniwersytetu. Są studenci, absolwenci i wreszcie Rolnicza Stacja Doświadczalna w Zawadach. Od dziś ta obecność uzyska nowy, szeroki wymiar i z całą pewnością nabierze tempa”.

W spotkaniu uczestniczyli: Joanna Skolimowska-Szpura, sekretarz Gminy Zbuczyn, dr hab. inż. prof. Zbigniew Karczmarzyk, prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą, Michał Kowal, kanclerz UPH, Katarzyna Sobolewska, kierownik Biura Rektora oraz dr Beata Gałek, rzeczniczka prasowa UPH.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy