Miasto i Gmina Mordy przypomina mieszkańcom o zbliżającej się zbiórce zużytych opon samochodowych. Akcja odbędzie się w najbliższą środę, 24 czerwca 2026 r., w godzinach od 7:30 do 13:30.
Zużyte opony będzie można dostarczyć we własnym zakresie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który znajduje się na terenie Oczyszczalni Ścieków w Mordach przy ul. Olchowej.
Podczas zbiórki obowiązuje limit – każde gospodarstwo domowe może przekazać maksymalnie 4 sztuki opon w ciągu roku. Mieszkańcy korzystający z możliwości oddania zużytych opon powinni pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego oraz ostatniego dowodu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Organizatorzy zachęcają mieszkańców do skorzystania z prowadzonej zbiórki, która pozwala na właściwe zagospodarowanie zużytych opon i ograniczenie ich nielegalnego porzucania.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.