reklama

Mieszkańcy gminy Mordy mogą oddać zużyte opony samochodowe

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy gminy Mordy mogą oddać zużyte opony samochodowe - Zdjęcie główne
Autor: pixabay

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Dzieje się wokół SiedlecMieszkańcy Miasta i Gminy Mordy będą mieli okazję skorzystać ze zbiórki zużytych opon samochodowych. Samorząd przypomina o terminie akcji i zasadach przekazywania odpadów.
reklama

Miasto i Gmina Mordy przypomina mieszkańcom o zbliżającej się zbiórce zużytych opon samochodowych. Akcja odbędzie się w najbliższą środę, 24 czerwca 2026 r., w godzinach od 7:30 do 13:30.

Zużyte opony będzie można dostarczyć we własnym zakresie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który znajduje się na terenie Oczyszczalni Ścieków w Mordach przy ul. Olchowej.

Podczas zbiórki obowiązuje limit – każde gospodarstwo domowe może przekazać maksymalnie 4 sztuki opon w ciągu roku. Mieszkańcy korzystający z możliwości oddania zużytych opon powinni pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego oraz ostatniego dowodu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Organizatorzy zachęcają mieszkańców do skorzystania z prowadzonej zbiórki, która pozwala na właściwe zagospodarowanie zużytych opon i ograniczenie ich nielegalnego porzucania.

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo