Wicemistrzowie województwa w sporcie pożarniczym (zdjęcia)

region W dniach 21-22 czerwca w Kozienicach odbyły się XIX Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w sporcie pożarniczym

KM PSP w Siedlcach/D.L.

Opublikowano: 25 czerwca 2018 08:54 | Aktualizacja: 25 czerwca 2018 08:54

Siedleccy strażacy, w klasyfikacji generalnej, obronili tytuł Wicemistrza województwa.

W mistrzostwach wzięło udział ponad 100 zawodników. Reprezentowali oni 10 miast: Ciechanów, Kozienice, Łosice, Ostrołękę, Płońsk, Pruszków, Przysuchę, Siedlce, Sokołów Podlaski i Zwoleń. Znaleźli się także zawodnicy indywidualni z Warszawy, Przasnysza oraz Wyszkowa.

Pierwszego dnia zmagań strażacy próbowali się w dwóch konkurencjach indywidualnych: wspinaniu się przy użyciu drabiny hakowej na 3. piętro wspinalni i pożarniczym torze przeszkód na 100 metrów.

Drugiego dnia uczestnicy mistrzostw zmierzyli się z konkurencjach zespołowych: sztafecie pożarniczej 4x100 metrów z przeszkodami i pożarniczym ćwiczeniu bojowym.

Po uwzględnieniu wyników wszystkich rozegranych konkurencji pierwsze miejsce, a tym samym mistrzostwo województwa mazowieckiego przypadło drużynie z Sokołowa Podlaskiego. Na drugim miejscu uplasowały się Siedlce, a na trzecim Płońsk.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.