Uderzył w betonowy słup oświetleniowy

region Samochód osobowy uderzył w betonowy słup oświetleniowy z linią niskiego napięcia. W wyniku zderzenia słup został złamany i oparł się o karoserię pojazdu.

KM PSP w Siedlcach/D.L.

Opublikowano: 13 czerwca 2018 09:37 | Aktualizacja: 13 czerwca 2018 09:37

Do zdarzenia doszło wczoraj (12 czerwca) w nocy o godzinie 0:20 na ul. Starowiejskiej w Zbuczynie.

Samochód osobowy uderzył w betonowy słup oświetleniowy z linią niskiego napięcia. W wyniku zderzenia słup został złamany i oparł się o karoserię pojazdu. Przebiegająca nad drogą linia niskiego napięcia uległa obniżeniu do wysokości ok. 2 m nad jezdnią.

Kierujący samodzielnie opuścił pojazd bez widocznych zewnętrznych obrażeń. Mężczyzna odmówił wezwania zespołu PRM.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez wyłączenie drogi z ruchu. Dodatkowo wygrodzono teren akcji pachołkami oraz zadysponowano pogotowie energetyczne. Po przybyciu na miejsce akcji pogotowia energetycznego, przystąpili oni do odłączania zasilania linii niskiego napięcia - informuje sekc. Daria Lipińska z KM PSP w Siedlcach.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.