Kronika policyjna - tydzień 45

0
Fot.: Policja

Kradzież  z włamaniem

W  dn  03.11.18r  w godzinach nocnych  nieustalony sprawca  w  Siedlcach wybił dwie szyby wystawowe  w jednej z miejskich księgarni  i z wystawy dokonał kradzieży trzech  toreb na ramie o wartości ponad 500 zł na szkode właściciela sklepu.

Oszustwo

43 letni mieszkaniec gm.Skórzec  podpisał umowę na kupno i montaż  drzwi  z jedną z siedleckich firm. Umowa  opiewa na kwotę prawie 3 tys zł, mężczyzna wpłacił zaliczkę w wys. ponad 1000 zł.Jednak  pomimo określenia  czasu realizacji forma nie wywiązała się z montażu drzwi. Nie zwrócono także klientowi zaliczki.

Poszukiwany

04.11.2018r  policjanci KMP Siedlce  zatrzymali w Siedlcach  26 letniego mieszkańca naszego miasta  poszukiwanego przez Sąd rejonowy do odbycia  kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku. Mężczyzna został  przekazany w  dniu 05.11 do ZK Siedlce

Uszkodzenie mienia

 W nocy ¾ listopada  w Siedlcach  na jednym z osiedli  nieustalony jeszcze sprawca  uszkodził sam. BMW poprzez przecięcie 4 opon .Właściciel auta 24 letni mieszkaniec Siedlec wartość strat ocenił na kwotę ok. 1500 zł.

Nietrzeźwy kierujący

W dn 02.11.18 w Siedlcach policjanci WRD  zatrzymali  31 letniego mieszkańca Łosic , który spowodował kolizje. Mężczyzna  kierujący sam. Mercedes był nietrzeźwy – ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto posiadał zakaz  prowadzenia pojazdów orzeczony przez SR w Siedlcach.

Nietrzeźwy kierujący

02.11.2018r w msc. Nowe Iganie  policjanci WRD   KMP Siedlce zatrzymali do kontroli drogowej sam. Mercedes. Kierowca  33 letni mieszkaniec Kałuszyna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu oraz  zakaz  kierowania pojazdami mechanicznymi do grudnia 2019roku orzeczony  przez SR  w Płocku. Kierowca został zatrzymany.

autor: kom. Agnieszka  Świerczewska