Kronika tygodnia

0

Kradzież

W  Siedlcach , w  jednym ze sklepów  Biedronka nieustalony sprawca dokonał kradzieży  paszportu  obywatela  Ukrainy  ( 63 letniego  mężczyzny). Paszport  poszkodowany  przechowywał w saszetce.

Kradzież

W jednej z siedleckich kamienic , w trakcie  trwającego remontu , nieustalony sprawca dokonał kradzieży  młota udarowego oraz kompletu klueczy na szkode właściciela firmy zajmującej się remonte.Wartość strat oceniono na kwote ok. 1000 zł.

Kradzież

Na jednym z osiedli mieszkaniowych w Siedlcach dokonano kradzieży roweru  pozostawionego przy klatce schodowej  przez właściciela  26 letniego mieszkańca Siedlec.

Uszkodzenie mienia

Na jednym z niestrzeżonych parkingów w Siedlcach nieustalony sprawca podpalił samochód m-ki Mercedes stanowiący własność  36 letniej mieszkanki Siedlec. Poszkodowana wstępnie wartość strat oceniła na kwotę  ok. 800 zł.

Oszustwo

29 letni mieszkaniec Sochaczewa , przebywający w Siedlcach , na jednym z portali internetowych dokonał zakupu  telefonu Samsung za kwotę 950 zł.Po wpłaceniu pieniędzy na rzecz sprzedającego nie otrzymał zakupionego telefonu. Kontakt ze sprzedającym urwał się .

Wypadek przy  pracy

W Siedlcach , w trakcie wykonywania prac remontowych,  35 letni mężczyzna- pracownik  firmy  remontowej , spadł z rusztowania z wysokości ok. 6 metrów , w wyniku czego doznał urazu biodra. Został przewieziony  do Szpitala Mazowieckiego w Siedlcach.

Kierowanie bez uprawnień

Kierujący autem BMW ,24 letni mieszkaniec powiatu siedleckiego, nie zatrzymał się na terenie miasta Mordy  do kontroli drogowej. Policjanci podjęli pościg i po chwili kierowca został zatrzymany. Jak się okazało mężczyzna był trzeźwy  ale nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Samochód został odholowany na  parking , kierowcę po wykonaniu czynności z jego udziałem zwolniono.

Kierowanie w stanie nietrzeźwości

Policjanci Wydziału Ruchu  KMP Siedlce  zatrzymali do kontroli  33 letniego mieszkańca Siedlec .Mężczyzna poruszał się  autem VW Golf. Jak się okazało był nietrzeźwy – nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu pobrano więc krew do badań na zawartość alkoholu. Ponadto w trakcie wykonywania czynności znieważył interweniujących policjantów słowami wulgarnymi.