Skuterakcja 2018

0
Skuterakcja 2018

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza na pierwszą akcję "Skuterakcja 2018". Uczestnicy wyruszą w podróż ulicami miasta!

Wydarzenie odbędzie się w najbliższa niedzielę, 20 maja 2018 roku. Start o godzinie 15:00 z parkingu za stadionem przy ul. Jana Pawła II 6. Od 14:30 odbywać się będzie rejestracja uczestników i wydawanie opasek.

Do pokonania będzie traka ok. 30 km, po drodze uczestnicy rajdu zatrzymywać się będą w 8. wybranych miejscach, które upamiętnione zostaną w kadrze aparatu wspólnym zdjęciem: Nowy Świat, Pałac Ogińskich, fontanna przed Galerią Siedlce, Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego, Ratusz Jacek, Mostostal, salon Toyota Auto Podlasie (sponsor imprezy) oraz Zalew "Muchawka". Z powstałych zdjęć powstaną widokówki, wydrukowane przez sponsor imprezy - Kozak Druk.

Przejazd zakończy się przy ul. Garwolińskiej 74, na parkingu przed sklepem RELAX. Jest to główny sponsor imprezy, który ufundował atrakcyjne nagrody do rozlosowania wśród uczestników imprezy. Będzie to niebieski skuter elektryczny ZIPP VOLTENO oraz 3 vouchery na zakupy i serwis w sklepie RELAX. Aby wziąć udział w losowaniu cennej nagrody, trzeba odebrać i mieć na ręku na mecie opaskę z numerem, który jest jednocześnie losem. Opaskę otrzymuje wyłącznie jedna osoba ze skutera (kierowca lub pasażer). Udział jest bezpłatny.