Mój Rower - Moje Życie

0
Rower

Policjanci wezmą udział w organizowanej przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach "XII Wiosny na polu i w ogrodzie".

W sobotę, 14 kwietnia na Placu gen. Sikorskiego w Siedlcach policjanci Komendy Miejskiej Policji wezmą udział w organizowanej przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach "XII Wiosny na polu i w ogrodzie". Będzie to kontynuacja działań profilaktycznych pod nazwą "Mój Rower – Moje Życie".

Jest to doskonała okazja do promowania bezpiecznego poruszania się jednośladami coraz bardziej popularnymi w naszym mieście. Na stoisku profilaktycznym Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach każdy zainteresowany będzie mógł otrzymać wiele wskazówek na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także oznakować rower. Ponadto policjanci będą prowadzić akcję informacyjną skierowaną do seniorów w związku z powtarzającymi się próbami "oszustw na wnuczka".

- Będziemy również zachęcać młodzież do wstępowania w nasze szeregi - mówi kom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy KMP w Siedlcach.