Rozstrzygnięto Rodzinny Konkurs Plastyczny "Palma Wielkanocna 2018"

0
Laureaci konkursu, Fot: siedlce.pl

Wczoraj (20.03) w Sali Podlasie MOK w Siedlcach nagrodzono laureatów Rodzinnego Konkursu Plastycznego "Palma Wielkanocna 2018".

Do konkursu zgłoszono aż 117 palm. Jury w składzie: Halina Budziszewska – artysta plastyk, Dorota Pikula – historyk sztuki oraz Zofia Kicińska – artysta plastyk, nagrodziło 28 najlepszych prac. 

Przedszkola i klas "0"

I miejsce – Alicja Gala, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach.

II miejsce – Wiktoria Niedziółka, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach.

III miejsce – Lena Kamińska, Zespół Szkół Oświatowych – Gminne Przedszkole w Korczewie.

WYRÓŻNIENIA: Jagoda Duma, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach oraz Filip Czapski, Zespół Szkół Oświatowych – Gminne Przedszkole w Korczewie.

Szkoły podstawowe klasy I-III

I miejsce – Oliwia Strzalińska, Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Siedlcach.

II miejsce – Hanna Mąsior, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach.

III miejsce – Alicja Izdebska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach.

WYRÓŻNIENIA: Antonina Nasiłowska, zgłoszenie indywidualne, Maja Kozioł, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach oraz Dominika Szostek, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach.

Szkoły podstawowe klasy IV-VI

I miejsce – Eryk Konstantynowicz, zgłoszenie indywidualne.

II miejsce – Julia Wróbel, Szkoła Podstawowa nr 5 im. W. Rawicza w Siedlcach.

III miejsce – Zuzanna Ługowska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach.

WYRÓŻNIENIA: Piotr Skóra, Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach.

Szkoły podstawowe VII i gimnazja

I miejsce – Bartosz Lubański, Szkoła Podstawowa nr 5 im. W. Rawicza w Siedlcach.

II miejsce – Emilia Skóra, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach.

III miejsce – Maja Ługowska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. W. Rawicza w Siedlcach.

WYRÓŻNIENIA: Laura Radomska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. W. Rawicza w Siedlcach, Gabriel Ławecki, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach oraz Urszula Troć, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach.

Liceum i technikum

I miejsce – Marlena Kempa, Środowiskowy Dom Samopomocy w Siedlcach.

II miejsce – Karolina Korzeniewska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach.

III miejsce – Karolina Jankowska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach.

WYRÓŻNIENIA: Olga Bielińska, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach.