Pożar garażu

0
Pożar garażu - Boroszków, Fot: OSP Ozorów

Pożarem objęty był cały budynek garażowy i samochód osobowy, znajdujący się pod zadaszeniem, oraz część budynku mieszkalnego.

Do pożaru budynku warsztatowego i mieszkalnego doszło w minioną sobotę, tj. 14 kwietnia o godzinie 3:30 w miejscowości Boroszków (gmina Skórzec).

Pożarem objęty był cały budynek garażowy oraz samochód osobowy, znajdujący się pod zadaszeniem, pożar przedostawał się przez podbitkę, elewację i więźbę dachową do budynku mieszkalnego.

Prowadzone przez strażaków działania gaśnicze doprowadziły do ugaszenia pożaru. Podczas prac związanych z gaszeniem pożaru, właściciele domu zgłosili złe samopoczucie, w związku z powyższym zadysponowano zespół PRM oraz natychmiast przystąpiono do udzielania pomocy: zastosowano tlenoterapię bierną oraz udzielono wsparcia psychicznego. Poszkodowani zostali przekazani ratownikom medycznym po czym zostali przewiezieni do szpitala.

Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w samochodzie. W działaniach brały udział: 2 zastępy PSP - 6 strażaków, 6 zastępów OSP - 31 strażaków.

Pożar garażu - Boroszków
Pożar garażu - Boroszków

Pożar garażu - Boroszków
Pożar garażu - Boroszków