"Mała Księżniczka" na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

0
"Mała Księżniczka" na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

"Mała Księżniczka" to spektakl Teatru Tańca Caro zrealizowany na motywach powieści Frances Hodgson Burnett.

Przedstawienie w reżyserii i według scenariusza Iwony Marii Orzełowskiej będzie można zobaczyć w niedzielę, 27 maja 2018 roku o godzinie 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Bilety do nabycia w cenie 25 zł. Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.

Wzruszająca historia małej Sary uczęszczającej do szkoły na pensję z internatem. Gdy tata Sary, właściciel kopalni diamentów, zastaje uznany za zaginionego, dziewczynkę spotykają nieustanne szykany i poniżanie ze strony właścicielki pensji i koleżanek. Sara ucieka w świat wyobraźni i marzeń o pięknych bajkowych Indiach, gdzie wszyscy są szczęśliwi. Pozwala jej to przetrwać ciężki czas tęsknoty za rodzicami. Mimo złego traktowania, bohaterka z godnością Małej Księżniczki i ze szlachetnością serca znosi swój los. Pewnego dnia pojawia się gość ze wschodu, który obserwując smutny los dziewczynki, pomaga przetrwać jej najtrudniejsze chwile ...

Spektakl podany w nowoczesnej formie musicalowej, z piosenkami skomponowanymi specjalnie na potrzeby przedstawienia. Na widzów czekają niezapomniane chwile z Teatrem Tańca Caro, który przeniesie nas w świat wspomnień, marzeń i fantazji rodem z Indii.

Scenariusz, reżyseria, choreografia: Iwona Maria Orzełowska

Obsada: Teatr Tańca Caro

Spektakle dla szkół: 28 maja godz. 9:00 i 11:00

' Mała Księżniczka' na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce
'Mała Księżniczka' na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce