Koncert Wiedeński w Siedlcach

0

W Siedlcach organizowany jest Koncert Wiedeński, podczas którego będzie można usłyszeć arie i duety z operetek wiedeńskich. Mamy dla Was 2 bilety na to wydarzenie.  

Koncert odbędzie się 14 kwietnia o godz. 17:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Bilety w cenie 85 zł do nabycia w kasie Centrum Kultury i Sztuki (ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31) lub online: www.ebilet.pl, www.eventim.pl. Rezerwacje: (0-25) 794 31 89, grupy: 504 091 909. 

Podczas gali usłyszycie obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza oraz Kraina Uśmiechu. Publiczność usłyszy m.in.:
Walc Nad Pięknym Modrym Dunajem, Arię Barinkaya Wielka sława to żart, duet wszech czasów Usta milczą dusza śpiewa czy polkę Tritsch- Tratsch. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Konkurs

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie odpowiedzi na pytanie: Wymień dwie operetki autorstwa Johanna Straussa? w wiadomości prywatnej na profil Siedlce, się dzieje na Facebooku. Zgłoszenia przyjmujemy dzisiaj do godz. 20:00! Wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. 

Do wygrania są dwa bilety na Koncert Wiedeński, który odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku w Siedlcach.

Zwycięzcę o wygranej poinformujemy 2 marca br. w formie wiadomości prywatnej. 

AKTUALIZACJA

Otrzymaliśmy prawidłową odpowiedź. Mamy zwycięzce konkursu.